K využití předkupního práva na permanentku poslouží číslo loňské "permice" a ověřovací kód

06. 06. 2022 | 8:27

Hokejoví Bílí Tygři Liberec minulý týden spustili prodej permanentních vstupenek na hokejový ročník 2022/23. Své místo si můžete zajistit do konce července, stejně jako v minulém roce pak bude prodej probíhat primárně online.

v centru fandeni
vizuál HCBT

Důraz na online prodej

Také letos bude po zkušenosti s uplynulým ročníkem probíhat prodej primárně online. Své sedadlo v Home Credit Areně si tak můžete zajistit z pohodlí svého domova. Permanentky je možné zakoupit v síti Ticketportal, a to jak v případě stávajících permanentkářů, tak pro nové fanoušky.

Distribuce permanentek fanouškům bude probíhat od poloviny června, dopravu za své příznivce hradí klub. Fanoušci, kteří si z jakýchkoli důvodů nechtějí zakoupit svou permanentní vstupenku online, budou mít příležitost v průběhu června i července získat místo v Home Credit Areně také osobně. O fyzickém prodeji budeme naše příznivce včas informovat.

Předkupní právo do 31. července

Jako již tradičně mohou majitelé permanentek na předchozí sezonu využít předkupní právo na svá sedadla. Lhůta, během níž si můžete své místo pojistit, je do 31. července. K využití předkupního práva vám poslouží číslo permanentky a ověřovací kód, jež naleznete na zadní straně své loňské permanentní karty.

Návod na uplatnění předkupního práva online naleznete ZDE.

Po skončení předkupního práva budou veškeré nevyužité rezervace uvolněny do volného prodeje.

Tři hladiny cen

Pro sezonu 2022/23 budou permanentní vstupenky nabízeny ve třech cenových hladinách. Ta nejnižší je určena Kapitánům a Asistentům, tedy fanouškům, kteří se v rámci kompenzací za covidovou sezonu 2020/21 vzdali nároku na vrácení celé nebo poloviny ceny své permanentky. Těm je v rámci jejich benefitů garantována stejná cena, jako pro ročník 2020/21.

Všechny informace zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace