Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Michal Bulíř: Vstřelený gól mi návrat po čtyřzápasové pauze hodně usnadnil

29. 11. 2023 | 6:37

Do zápasu s Vítkovicemi už zasáhl i Michal Bulíř, který předchozí čtyři duely vynechal z důvodu dodatečného trestu. Liberecký útočník se hned při svém návratu prezentoval i gólem, kterým otevíral skóre utkání. Jak se navrátivší forvard udržoval během dlouhé pauzy a jak se cítil na ledě?

bulíř7
Foto: www.hcbilitygri.cz

Po tvém návratu do sestavy hned přišla týmová výhra. Cítil ses na ledě dobře?
Upřímně jsem to čekal těžší. Ta pauza byla opravdu dlouhá. Někdo by mohl namítnout, že to byly jenom čtyři zápasy, ale když k tomu přičtete i reprezentační přestávku, tak to bylo skoro dvacet dnů. Ve výsledku musím říct, že jsem se cítil opravdu dobře. Byl jsem připravený naskočit, takže to bylo v pohodě.

Jak duel proti Ostravanům hodnotíš?
Podle mě ten zápas neměl takový náboj. Každá situace ho mohla klidně rozseknout. Utkání rozhodly dvě naše gólové šance a jsme moc vděční za tři body.

Bylo znát, že se Vítkovice nenachází v úplně optimálním rozpoložení?
Vítkovice hrají v podstatě o žití. Není lehké se pohybovat v zóně o sestup, sám o tom vím své. Pak se nehraje vůbec lehce a hledáte jakoukoliv věc, které byste se mohli chytit.

Foto: www.hcbilitygri.czDoufal jsi, že by ses do toho mohl takhle rychle dostat?
Vstřelený gól mi rozhodně hodně pomůže. Čekal jsem, že ta první třetina pro mě bude taková spíše zahřívací, ale musím říct, že jsem se cítil velmi dobře.

Nechybělo ti už pomalu zápasové tempo?
Jak už jsem říkal, bylo to někde přes tři týdny a nebylo to vůbec optimální. Zápasová zátěž mi samozřejmě chyběla, na tréninku se sice dají cvičit věci kondičního typu, ale ta utkání vám to nenahradí. Nicméně jsem se dokázal rychle chytit, za což jsem hrozně rád.

Bylo něco, co tě udržovalo v kondici?
Jezdil jsem bazény s Borisem Žabkou, který mi zahákl za kalhoty padák a tohle jsem tu takhle absolvoval každý den. (směje se) Bylo to parádní.

www.hcbilitygri.cz