Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Nejvýše nasazený Macháč a další tři čeští tenisté uspěli v 1. kole antukového challengeru v Liberci

02.08.2023 | 20:20

Nejvýše nasazený Tomáš Macháč a další tři čeští tenisté na antukovém challengeru v Liberci postoupili do druhého kola. Po úterním silném dešti, který dovolil dohrát jediný zápas, dnes zvítězili vedle Macháče také Dalibor Svrčina, Vít Kopřiva a Michael Vrbenský.

tenis-3554019 960 720
ilustrační foto

Macháč porazil 7:5, 6:1 Španěla Alexe Martiho. Vítěz předchozího challengeru ve Veroně Kopřiva měl cestu do 2. kola snazší, neboť Jakub Menšík ve druhém setu zápas skrečoval kvůli zranění stehna. Svrčina vyřadil Poláka Makse Kašnikowského a Vrbenský přehrál Francouze Valentina Royera.

Po prvním duelu naopak vypadli Jiří Veselý, Andrew Paulson a již v pondělí Hynek Bartoň.

čtk