Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Prodej permanentek na zápasy Bílých Tygrů v aktuální sezóně končí, nadále se budou k mání už jen jednorázové vstupenky

18. 10. 2019 | 14:21

Téměř 4 000 sedadel v Home Credit Areně je v letošní sezóně na zápasech Bílých Tygrů obsazeno permanentními a klubovými kartami. Další už nepřibydou, Bílí Tygři budou v základní části aktuálního ročníku extraligy nadále prodávat už jen jednorázové vstupenky.

hoArena
Foto: www.hcbilitygri.cz

Důvod je jednoduchý. „Zkrátka už nemáme další místa. Když si k rekordnímu počtu vydaných permanentek, který v letošní sezóně vyšplhal na bezmála 4 000 kusů, připočtete již prodané jednorázové vstupné a také dlouhodobé blokace, například kvůli televizním kamerám nebo vystavenému automobilu, není již co prodávat,“ vysvětluje marketingový manažer klubu Dominik Jakubec.

„Stejně jako nás těšil zvýšený zájem o nákup permanentních a klubových karet v letních měsících, s nemalým zájmem se setkala i naše nová nabídka, kdy si fanoušci mohou zakoupit jednorázové vstupenky na všech 26 zápasů základní části najednou hned od startu extraligy. Protože už nyní jsou některá utkání dlouho dopředu takřka vyprodaná, například utkání s Kladnem nebo vánoční souboje Tygrů se Spartou a Boleslaví, už nelze prodávat další permanentky, protože všechna sedadla v Home Credit Areně jsou zkrátka obsazena, byť třeba jen na jedno utkání. Z této zprávy máme velkou radost,“ uzavírá Jakubec.  

To, že je o domácí duely Bílých Tygrů v letošní sezóně enormní zájem, potvrzují i oficiální extraligové statistiky návštěvnosti. Po 5 odehraných domácích utkáních se průměrná návštěvnost v Home Credit Areně drží nad hranicí 7 000 fanoušků a Bílí Tygři se v tomto směru drží na pomyslné špici extraligy. V porovnání s uplynulými sezónami se jedná o výrazný posun směrem nahoru, doposud se čísla průměrné návštěvnosti domácích zápasů Tygrů pohybovala v rozmezí 5 až 6 tisíc. Dá se navíc očekávat, že aktuální průměrná návštěvnost ještě poroste, protože tradičně nejnavštěvovanější vánoční zápasy základní části na Bílé Tygry teprve čekají.  

HCBT/Martin Kadlec