Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Zraněný Kanaďan Hawryluk bude Bílým Tygrům chybět dva až tři týdny

19. 09. 2023 | 13:17

Hokejový útočník Jayce Hawryluk bude dva až tři týdny chybět Liberci kvůli svalovému zranění. Sedmadvacetiletý Kanaďan, který těsně před sezonou posílil Bílé Tygry z týmu Utica Comets z AHL, se zranil ve druhé třetině nedělního utkání v Hradci Králové. Klub o tom informoval na svém oficiálním webu.

hawryluk
Foto: www.hcbilitygri.cz

"Jayce si při kontaktu s protihráčem způsobil svalové poranění v horní části těla. Jeho léčba potrvá dva až tři týdny," řekl týmový lékař Liberce Roman Mizera. Hawryluk v dosavadních dvou duelech v novém působišti nebodoval.

Na marodku Bílých Tygrů se zařadil k obráncům Ronaldu Knotovi a Jakubu Šedivém a útočníkovi Adamu Najmanovi, jehož stav se podle webu Bílých Tygrů lepší a brzy by mohl naskočit do zápasu.

čtk