Majáles se přesunul do Vratislavic, letos na něm mj. vystoupí Mirai. Nebude chybět stan Bílých Tygrů

12. 05. 2022 | 9:16

Závěr května bude ve vratislavickém zámeckém parku patřit Majálesu Liberec. Nenechte si tento dvoudenní festival v čele s kapelou Mirai ujít. Majáles Liberec se již v posledních letech stal kulturní stálicí regionu.

mirai-S9-800x445
Kapela Mirai na reklamním snímku k novému telefonu. Zdroj: www.otechnice.cz

Z původního místa konání v parku Budyšínská se již v minulém ročníku přestěhoval do Vratislavic, kde se podruhé v řadě uskuteční v zámeckém parku. A v roce 2022 se můžete těšit na skutečně parádní nálož kapel.

Již v pátek 27. května vystoupí Vojtaano, Rest či kapela Mirai. V sobotu 28. května pak pro změnu zahraje mimo jiné liberecký Big'O'Band a muziku přitvrdí rockeři Krucipüsk. To ale stále není vše, těšit se můžete také na řadu stánků s občerstvením pro zasycení i osvěžení a další doprovodný program.

V rámci doprovodných aktivit nebude ve vratislavickém zámeckém parku chybět ani stan Bílých Tygrů, v němž si budete moci vyzkoušet například hokejovou virtuální realitu Sense Arenu. Tak neváhejte a vyrazte za námi na Majáles Liberec!

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace