Sportovní veletrh Sport Live vznikl před 17 lety s cílem co nejvíce lidem usnadnit cestu k pohybu

07. 06. 2022 | 7:07

Známe datum největšího sportovního veletrh: V sobotu 3. 9. 2022 se v Home Credit Areně a Sport Parku Liberec uskuteční již 17. ročník sportovního veletrhu Sport Live, který je největší akcí svého druhu v severních Čechách.

sportLive18A
archivní foto z jednoho z předchozích ročníků

V celém areálu se zájemcům z řad široké veřejnosti představí desítky možností, jak se v Libereckém kraji a jeho okolí dá sportovat. I letos bude tím nejdůležitějším cílem veletrhu představit sport všem věkovým kategoriím – od těch nejmenších až po dospělé, a zdůraznit důležitost zdravého životního stylu. Návštěvníci mohou také využít možnost zápisu do zúčastněných sportovních klubů pro nadcházející sezónu. Vstup je po celý den zcela ZDARMA. 

Registrujte si i vy své místo!

Jste sportovní oddíl, provozujete fitness centrum, vyrábíte či prodáváte sportovní vybavení? Chcete se stát součástí veletrhu a představit se tisícům návštěvníků? Registrace pro vystavovatele jsou v plném proudu. Pokud s námi chcete spojit síly a stát se vystavovatelem na 17. ročníku veletrhu Sport Live 2022, obraťte se na nás včas.

Program veletrhu

Sportovní veletrh Sport Live vznikl před 17 lety s cílem co nejvíce dětem i dospělým usnadnit cestu ke sportu. Po celou dobu přináší na jednom místě širokou nabídku sportů, kterým se mohou věnovat. Každoročně se zde zájemcům představují desítky sportovních klubů či kroužků z Libereckého kraje, které přijímají nové členy.

Poslední roky pod vlivem pandemie, během níž měly především děti velmi ztížený přístup ke sportu, se ukazuje důležitost a význam našeho veletrhu – v současné době je ještě více žádoucí, aby si děti našly cestu ke sportu a objevily v něm svou zálibu a vášeň.

TZ Sport Parku Liberec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace