V Krasohledu ušili pro hasiče dvě stovky bavlněných roušek. Šičky tím přispěly k akceschopnosti jednotek

22. 03. 2020 | 6:36

Vzhledem k současnému stavu, kdy na celém území České republiky chybí ochranné pomůcky jako jsou roušky, respirátory, ochranné brýle apod., musel i Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje využít štědré pomoci dobrovolníků a firem, které byly ochotné pro naše hasiče roušky ušít. 

hasRoušky
Foto: HZS

Ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Luděk Prudil se sešel se sympatickými šičkami firmy Krasohled s.r.o, které ochotně ušily pro hasiče 200 ks bavlněných roušek. Krasohled je kreativní dílna, která pořádá u tvořivé dílny pro děti a prodává mj. hračky, například pokojíky pro panenky.

Dvě stě roušek bylo rozdáno hasičům po celém kraji. Jedno předání proběhlo také již v úterý, kdy nás firma obdarovala 100 ks roušek a další pak v pátek rovněž 100 ks. Ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje  Luděk Prudil děkuje za obrovskou podporu celého sboru všem dobrovolníkům a firmě Krasohled s.r.o. Toto milé gesto našemu sboru velice pomohlo a jsme rádi, že se tímto darem mohla zabezpečit akceschopnost našich jednotek.

HZS/Lucie Hložková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace