Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

SYNER v ocenění "Best of Realty - Nejlepší z realit" letos získal zlato i stříbro

18. 11. 2022 | 10:02

Tento týden byly na slavnostním večeru v pražském Foru Karlín vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích již 24. ročníku soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“ rozhodla devítičlenná odborná porota.

Centrála ČSOB, Hradec Králové
„zlato“ získala královéhradecká centrála ČSOB...

Z pěti desítek nominovaných si v letošním ročníku ocenění odnesly projekty napříč celou Českou republikou, dva oceněné jsou z rukou stavařů společnosti SYNER: „zlato“ získala královéhradecká centrála ČSOB, „stříbro“ obdržel pražský STAGES HOTEL Prague.

...„stříbro“ obdržel pražský STAGES HOTEL Prague.

Při posuzování projektů nominovaných na titul Best of Realty – Nejlepší z realit, klíčovou roli hraje urbanistické a architektonické řešení projektu, jeho přínos lokalitě, kvalita realizace a samozřejmě i komerční úspěšnost. K těmto kritériím se v posledních letech přidal i aspekt udržitelnosti a ohleduplnosti projektu vůči životnímu prostředí i lidem, kteří v něm bydlí či pracují. „Jsme rádi za obě ocenění našich staveb, každá byla ve své kategorii výjimečná a nás těší, že nám investoři svěřili důvěru a mohli jsme být u jejich realizací,“ říká jednatel SYNER Robert Špott.

Porota vybírá ze staveb rozdělených do kategorií rezidenční projekty, administrativní centra, obchodní centra, hotely a průmyslové a skladové areály. „Letošní výsledky soutěže jasně ukazují, že český realitní trh dokáže generovat zajímavé, hodnotné a kvalitní projekty i ve složitých časech. Vzhledem k vysoké kvalitě nominovaných projektů nebylo rozhodování poroty vůbec jednoduché: v řadě kategorií byly výsledky skutečně velmi těsné,“ okomentoval výsledky soutěže Tomáš Drtina, viceprezident Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

TZ SYNER