Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Sezónu dětských hasičských soutěží zakončil na náměstí ve Frýdlantu předvánoční kapr

15. 11. 2023 | 12:22

Dětská hasičská soutěž Předvánoční kapr proběhla v sobotu 11. listopadu 2023 na náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantu. Tuto tradiční soutěž pořádá vždy na závěr sezóny Sbor dobrovolných hasičů Frýdlant ve spolupráci s Městem Frýdlant. Letos se do soutěže pro hasičskou mládež zapojilo 19 týmů z hasičských sborů Liberecka. Domácí Frýdlant v soutěži ovládl kategorii starších.

kapr 15
Foto: Miroslav Žebro, Hana Sochová

Soutěž v sobotu ráno zahájil spolu se starostou Sboru dobrovolných hasičů Frýdlant Zdeňkem Průšou i starosta Frýdlantu Dan Ramzer. Pak už týmy předváděly, co za rok natrénovaly za podpory svých rodičů i prarodičů.

Sladké dezerty v podobě kaprů pro soutěžící dodaly členky Sboru dobrovolných hasičů Frýdlantu a přátelé sboru. Nechyběli ani živí kapři od frýdlantských rybářů.

Pořadí soutěže Předvánoční kapr 2023:

Kategorie mladší:

1. Nové Město pod Smrkem
2. Dolní Řasnice
3. Heřmanice
4. Pertoltice
5. Habartice
6. Hejnice
7. Frýdlant
8. Višňová
9. Krásný Les

Kategorie starší:

1. Frýdlant
2. Dolní Řasnice
3. Pertoltice
4. Nové Město pod Smrkem
5. Heřmanice
6. Krásný Les
7. Habartice
8. Hrádek nad Nisou
9. Bulovka
10. Višňová

Foto: Miroslav Žebro, Hana Sochová

www.mesto-frydlant.cz