Multižánrový festival Dolánky na břehu Jizery s výbornou muzikou a doprovodným programem pro děti i dospělé už tuto sobotu

15. 07. 2020 | 11:37

V sobotu 18. Července 2020 proběhne tradiční hudební událost v Českém ráji – multižánrový festival Dolánky na břehu Jizery v Dolánkách u Turnova. Areál bude otevřen již ve 12:00, hudební produkce začíná ve 13:00 hodin. Krásné prostředí včetně koupání v Jizeře, výborná hudba a bohatý doprovodný program pro dospělé i děti během celého dne. Kemp a parkování jsou přímo v místě události, vstupné je i letos dobrovolné.

dolánky festival Dolanky 2020
Foto: zdroj: FB Festival Dolánky

Profesionální scéna i ozvučení, světelná produkce, parkování a stanování přímo v areálu festivalu a vlaková zastávka na dohled, občerstvení. Vstupné je dobrovolné, podle jeho výše obdržíte příslušný počet slosovatelných lístků a máte velkou šanci získat žertovnou či hodnotnou cenu. Letos zahrají ZeDna, Makule, Banaopank, Sarah & The Adams, Znouzecnost, Flastr, Ondra Ruml, Schodiště, The Chancers, The Scoffers, a na závěr jako vždy Pól McKántry - jamovací sestava pořadatelů s dalšími muzikanty. Koronakrize bohužel zapříčinila neúčast jindy tradičních zahraničních kapel, letos plánované kolumbijské a australské bandy snad uslyšíme v následujícím ročníku.

Náš prázdninový hudební festival je bez žánrových hranic s výjimkou normalizačního popíku a revivalů. Mezi návštěvníky jsou rodiny s dětmi, fandové všech žánrů a všeho věku. Festival i doprovodný program se odehrávají v nádherném prostředí travnaté louky kempu na břehu Jizery, poblíž Dlaskova statku, který určitě stojí za návštěvu“, uvedl Martin Bauer starší z pořádající společnosti SUNDISK.

Letošní doprovodný program festivalu Dolánky

Návštěvníci festivalu se mohou těšit například na bike show Jana Sladkého, aktivity pro děti i dospělé, nafukovací lezeckou stěnu, skákací hrad, dětské dílničky aj.

Akci můžete pojmout jako celodenní výlet – ráno vyrazit na koloběžkách směr Malá Skála a odsud se vrátit na kanoi přímo k místu konání festivalu, půjčovna lodí i koloběžek je součástí areálu, doplnil Bauer.

Festival pořádá a financuje Sundisk a Klub Na Rampě, s podporou ze strany města Turnov a Libereckého kraje.

Další informace o festivalu naleznete na www.festivaldolanky.cz nebo na facebookovém profilu http://www.facebook.com/festivaldolanky

TZ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace