Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Ošetření aleje omezí do konce týdne provoz u Koňského trhu v Turnově

06. 11. 2023 | 8:05

Od pondělí 6. do pátku 10. listopadu bude probíhat ošetření stromů v aleji podél Stebenky u Shořalého mlýna. V místě dojde k přechodné uzavírce komunikace.

turnov Koňský trh alej
Foto: www.turnov.cz

V termínu 6.—10. listopadu 2023 proběhne ošetření aleje sloupovitých dubů na Koňském trhu. V tomto termínu dojde k úplné uzavírce místní komunikace, viz mapa níže. Vjezd od Koňského trhu bude označen jako slepá ulice, ve směru od kruhového objezdu počítejte s úplnou uzávěrou.

Celkem bude ošetřeno 22 ks stromů, u kterých bude proveden zdravotní řez, obvodový redukční řez koruny a lokální redukce větví z důvodu jejich stabilizace. Ošetření stromů bude provádět společnost Arbonet, s. r. o. K ošetření stromů v tomto místě bylo možné přistoupit poté, co se město Turnov stalo vlastníkem dotčeného pozemku.

www.turnov.cz