Máte doma malou šelmu s ambicí stát se dalším Nedvědem? Pak dorazte 3. září do Home Credit Areny

28. 08. 2022 | 16:37

Máte doma malého Tygra ročníku narození 2018, 2017, 2016 nebo 2015? Třeba právě z něj může vyrůst další Nedvěd, Bulíř nebo Šimek. Přijďte s ním v sobotu 3. září na náborovou akci, kterou pořádáme v rámci veletrhu Sport Live a odnesete si nejen spoustu zážitků, ale také tygří dres.

tygříci
ilustrační archivní foto

Vstup na akci je od 9:00. Od 9:30 do 10:30 se pak přímo na ploše Home Credit Areny uskuteční ukázkový trénink za doprovodu hráčů A-týmu a tygří juniorky. Nezáleží na tom, jaké zkušenosti mají Vaše děti s bruslením, naši profesionální trenéři se o všechny postarají. Rodiče se navíc dozvědí vše podstatné o tom, co obnáší výchova mladého hokejisty, a ukázkový trénink mohou pohodlně sledovat z tribuny Home Credit Areny.

Pro všechny účastníky bude na místě přichystáno drobné občerstvení, káva a čaj.

S sebou budou děti potřebovat pouze helmu (postačí například lyžařská či cyklistická), brusle, lyžařské rukavice, případně také chrániče na in-line brusle. Pokud doma nemáte vlastní brusle nebo helmu, rádi Vám vybavení zapůjčíme. V takovém případě nás prosím kontaktujte předem na emailovou adresu safarovsky@hcbilitygri.cz, kde se domluvíme na správné velikosti bruslí a dalších detailech.

Akce je určena pro děti, které ještě nejsou členy naší akademie.

S Tygry po celý den

Na co vše se ještě v sobotu mohou děti těšit? Kromě dopoledního ukázkového tréninku na ledě je to autogramiáda hráčů A-týmů, virtuální hokejová realita Sense Arena, street hokej u Rotundy nebo hokejový turnaj kategorie U13 Memoriál Jaroslava Kasíka, který můžete sledovat ve Svijanské aréně. Otevřen Vám bude i náš fanshop, abyste se na celý den mohli správně vybavit.

Už v sobotu 3. září se můžete v Home Credit Areně těšit na oblíbený sportovní veletrh Sport Live 2022. A Bílí Tygři si pro vás připravili nabitý program!

Autogramiáda kompletního A-týmu

Chcete před startem extraligové sezony ulovit podpisy kompletního A-týmu včetně letních posil? Pak máte příležitost! Už v sobotu 3. září na veletrhu Sport Live od 11 hodin se totiž můžete těšit na tygří autogramiádu, která se odehraje v prostorách ČS Klubu. Rozhodně tedy neváhejte a dorazte do Home Credit Areny!

Tygří bazar hokejek

Stejně jako v minulých letech se můžete těšit také na stanoviště s tygřím bazarem. Připravili jsme si v něm pro vás řadu nehraných profesionálních hokejek, které byly připraveny pro hráče A-týmu. Získat je budete moci za zlomek ceny. Stejně tak bude k dispozici také řada výprodejových položek z tygřích volnočasových kolekcí adidas či z našeho fanshopu. Rozhodně se tak v našem bazaru zastavte.

Otevřená Rotunda

Aby toho nebylo málo, v sobotu budete mít příležitost si též zajistit permanentku na novou sezonu či jednorázové vstupné na extraligové zápasy. V průběhu veletrhu bude totiž otevřen též předprodej na Rotundě. Pokud jste tedy až dosud s nákupem permanentní vstupenky váhali, rozhodně doražte a zajistěte si ji osobně!

To ale stále není vše, samotný veletrh Sport Live nabízí spoustu dalšího skvělého programu! Neváhejte a dorazte v sobotu 3. září do Home Credit Areny! Vstup je zcela ZDARMA!

www.hcbilitygri.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace