Utkání Generali Česká Cupu Bílých Tygrů s Litvínovem má nový termín, pátek 14. srpna

31. 07. 2020 | 11:44

Bílí Tygři měli původně už v úterý 4. srpna vstoupit prvním domácím utkáním do letního Generali Česká Cupu. Z důvodu karantény hráčů Litvínova, kteří měli být v tomto zápase naším soupeřem, však bylo nutné hledat nový termín. Ten byl stanoven na pátek 14. srpna.

hokej verva
www.hcbilitygri.c

Plánovaný start Generali Česká Cupu byl v posledních dnech poznamenán koronavirovou pandemií. Z důvodu karantény jednotlivých týmů bylo zatím odloženo hned pět zápasů z úvodních dvou kol.

A není se čemu divit. Kromě Litvínova byla totiž dosud nákaza odhalena také v Českých Budějovicích či Kladně. Tři členy kádru v karanténě má také Hradec Králové, přípravu musel kvůli nákaze v mládežnických týmech odložit Zlín. A vzhledem k situaci v regionu byl odložen také začátek přípravy Vítkovic.

Vzhledem ke dvoutýdenní karanténě, která byla uložena hráčům Litvínova, bylo jasné, že se posun dotkne také úvodního zápasu Bílých Tygrů. Ten však již v tuto chvíli má nový termín.

Po dohodě obou klubů se severočeský souboj v Home Credit Areně odehraje v pátek 14. srpna. Ještě předtím čeká Bílé Tygry zápas s Mladou Boleslaví, kterou naši hokejisté vyzvou v úterý 11. srpna.

O systému a termínech prodeje vstupenek budeme fanoušky včas informovat. Z důvodu změn vládních opatření jsou každopádně dosud vydané vstupenky na zápas s Litvínovem pro nový termín neplatné (více informací zde).

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace