Tradiční masopust nabídne v neděli v centru Liberce pravou krkonošskou zabíjačku a další dobroty
Jako již tradičně se můžete těšit na dobroty z pravé krkonošské zabíjačky, ochutnat spoustu dlaších laskomin, zúčastnit se reje masek a průvodu masopustního veselí městem. Těšíme se na vás už 27. února před libereckou radnicí.
Oblékněte kostýmy nebo masky a vydejte se s námi zvesela do ulic. Průvod masek odstartuje v 10:30 hodin z náměstí Dr. E. Beneše - Pražskou ulicí a zpět Moskevskou ulicí na náměstí. V čele průvodu půjde kapela a tradiční masopustní masky. Do průvodu se může zapojit i vy! Ceny pro dětské i dospělé účastníky v kostýmech.
Motyčkovic klika pro vás připravuje dílničku, kde si můžete vyrobit vlastní masky a Broďanka a Náhodné setkání se postarají o skvělou muziku.
Pojďme se společně trochu zasmát a pobavit se. Pojďme lidem ukázat, že i v Liberci může být legrace!
www.liberec.cz