Sportovní den rodiny nabídne aktivitu úplně pro každého - pro jednotlivce i rodinné týmy

13. 05. 2022 | 10:13

Závod s kočárky, střelba, běh, pohádkový kvíz, ukázky práce malých i velkých hasičů, policie a městské police či taneční vystoupení. Na takový program láká Sportovní den rodiny, který proběhne v neděli 29. května od 10 hodin na cykloareálu v Novém Boru.

kočárek
Foto z www.novy-bor.cz

Akci pro širokou veřejnost pořádá novoborský spolek Black Shadow a mladí hasiči SDH Sloup v Čechách při DDM Smetanka.

Účastníci od nejmladších po nejstarší se mohou zapojit do nejrůznějších sportovních aktivit. Soutěžit se bude například ve stolleringu, dynamické chůzi s kočárkem, překážkovém běhu a běhu na různě dlouhých tratích podle věku. Pro úplně nejmenší je připravený závod na odrážedle, rodinné týmy se mohou utkat ve střelbě na terč. Všichni závodníci si odnesou účastnickou medaili, ocenění na stupních vítězů pak čeká na první tři nejlepší v jednotlivých soutěžních kategoriích.

Zájemci si budou moci vyzkoušet práci s hasičským náčiním nebo se naučit taneční kroky. Podívanou slibují také stanoviště hasičů, Policie ČR a Městské policie Nový Bor. Chybět nebude mezi dětmi oblíbené malování na obličej a samozřejmě občerstvení včetně stánku s vaflemi.

Pro účast ve sportovních disciplínách je třeba se předem přihlásit na e-mailové adrese Sportovnirodinnyden@seznam.cz. Registrace účastníků bude probíhat od 9 hodin, v 10 hodin vyrazí na trať první závodníci s kočárky.

www.novy-bor.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace