Při výběru střední školy může pomoci až do konce ledna Educa Online

10. 01. 2021 | 17:18

Blíží se termín podávání přihlášek na střední školy. Toto nesnadné období je letos ještě umocněno koronavirovou pandemií, která znemožňuje konat organizované akce včetně dní otevřených dveří. Pokud si stále nevíte rady, nezoufejte, pomůže vám EDUCA ONLINE!

studentkaVš
ilustrační foto

EDUCA ONLINE nahradila během koronavirové pandemie tradiční oblíbený veletrh práce a vzdělávání EDUCA, který se každoročně koná v prostorách Home Credit Areny. Vzhledem k vládním opatřením nebylo možné fyzicky veletrh uskutečnit, jeho pořadatelé tak přišli se zcela novým online konceptem.

Z půvoního třídenního veletrhu se stalo dlouhodobé a aktualizované rozhraní, pomocí kterého si mohou mladí studenti zjistit veškeré potřebné informace o své budoucí škole z pohodlí svého domova.

Online až do konce ledna!

Zájemci o vzdělávání se ještě do konce ledna budou moci detailně seznámit s medailonky jednotlivých škol, které díky virtuální prezentaci budou moci ukázat ještě něco navíc ze svého chodu a zákulisí, než dovoluje běžný veletrh – v online prezentaci se každý dozví veškeré potřebné informace a může škole nahlédnout pod pokličku i formou videa. Během celé doby trvání veletrhu budou vznikat i doplňující reportáže a podcasty přímo z oblasti škol, jako jsou například rozhovory s řediteli i vyučujícími a dokonce i studenty.

Díky online podobě si tak i nyní můžete projít detailní vizitky jednotlivých vystavujících škol či společností. Budoucím studentům neuniknou žádná důležitá data, jako například termíny přijímacích zkoušek, a informace o podmínkách přijetí.

Krom toho samozřejmě návštěvníci webu EDUCA ONLINE mohou zpětně zhlédnout kompletní vysílání říjnového STUDIA EDUCA a EDUCA UP se zajímavými hosty nebo si pročíst online EDUCAZÍN.

To vše a mnohem více naleznete na webu www.educaliberec.cz.

TZ Sport Park Liberec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace