Nová samoobslužná čerpací stanice v Harrachově vydá paliva i směs do ostřikovačů v předem navolené hodnotě

10. 01. 2020 | 7:41

V Harrachově byla otevřena už osmá samoobslužná čerpací stanice Benzina Expres v Česku. Nachází se na hlavním tahu mezi Českou republikou a Polskem a je otevřena nonstop. Hlavní výhodou samoobslužných čerpacích stanic je rychlé odbavení a výhodnější ceny pohonných hmot.

PHMBenzina Expres-Harrachov
Foto: Benzina

Samoobslužné čerpací stanice jsou v Evropě velmi oblíbené a začíná se jim dařit i v Česku. Zákazníci si pochvalují nejen nepřetržitý provoz.

Obsluha samoobslužných čerpacích stanic je jednoduchá. Zákazníci na platebním terminálu navolí částku, za kterou chtějí natankovat. Tankovací pistole pak sama ukončí výdej paliva ve stanovené hodnotě. Zákazníci mohou zaplatit hotově i kartou, včetně tankovacích karet Benziny Tank Karta Easy a Tank Karta Business.

Harrachovská čerpací stanice Benzina Expres nabízí aditivovaná paliva Efecta 95 a Efecta Diesel s čisticím účinkem a nově i prémiovou Vervu Diesel zaměřenou na výkon motoru. „Vzhledem k vysokohorským podmínkám, kde teploty klesají hluboko pod bod mrazu, řidiči s dieselovým motorem ocení především palivo Verva Diesel. V mrazech se to dvojnásobně vyplatí. Verva Diesel si uchovává i během tuhé zimy všechny své prémiové vlastnosti a díky speciálním aditivům je její filtrovatelnost -26 °C až -30 °C,“ vysvětluje Jakub Drastík, vedoucí odboru kvality paliv Benzina.

Samoobslužným způsobem funguje rovněž prodej kapaliny do ostřikovačů. Zákazník si ze speciálního stojanu jednoduše načepuje přímo do nádržky automobilu požadované množství kapaliny a uhradí ji na stojanu platební kartou. Díky prodeji bez obalu navíc nevzniká jednorázový plastový odpad, čímž Benzina šetří životní prostředí. K dispozici je i občerstvení prostřednictvím výdejních automatů s
non-stop prodejem horkých nápojů, nealko nápojů a slaných i sladkých pochutin.

První čerpací stanice Benzina Expres byla otevřena už v roce 2011 ve Vysokém Mýtě. Červenobílé samoobslužné čerpací stanice se nachází také v Poděbradech, Jablonci, Hradci Králové, Brně, Kopřivnici a v Ostravě.

TZ Benzina

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace