Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Hauseboaty "zaparkované" na volní ploše v golfovém resortu Ypsilon prezentuje portál Kudy z nudy

27. 05. 2024 | 8:03

Portál Kudy z  nudy, který provozuje Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism, zařadil do prezentace Libereckého kraje  hauseboaty "zaparkované" na volní ploše v golfovém resortu Ypsilon. "Domečky na vodě s výhledem na golfové hřiště a panorama Jizerských hor najdete v golfovém resortu Ypsilon nedaleko Liberce. Celková kapacita je 40 lůžek. Součástí vybavení jsou 4 lůžka, toaleta, sprchový kout, terasa, vlastní vytápění a wifi," představuje atraktivní ubytování hojně navštěvovaný turistický web.

hausboat1
Foto z www.kudyznudy.cz a archiv

Ypsilon Golf Liberec nabízí netradiční glampingový pobyt v nových hauseboatech s výhledem na golfové hřiště a panorama Jizerských hor. Nacházejí se na vodní překážce situované mezi jamkami 9, 10 a 11. Aktuálně disponuje deseti obytnými loděmi s celkovou kapacitou 40 lůžek. Obytná plocha jednoho hausboatu je 32 m2 a k tomu 6m2 terasy.  Všechny lodě jsou nekuřácké a mezi jejich vybavení patří: čtyři lůžka, toaleta, sprchový kout, vlastní vytápění, wifi a terasa s nádherným výhledem na panoramata golfového hřiště a Jizerských hor.
 
K dispozici jsou dva typy plavidel. První typ je konstruován s kajutou, tedy s oddělenými ložnicemi. Druhý typ je také se čtyřmi lůžky, ta jsou však umístěna v jedné společné kaskádovitě členěné místnosti.
 
Hausboaty najdete asi 300 metrů od hlavního parkoviště a pro hosty je zajištěn možný odvoz zavazadel při příjezdu i odjezdu. Nalodění v den příjezdu je od 16:00 hodin do 19:00 hodin a vylodění v den odjezdu do 10:00 hodin. Při příjezdu je nutné se odbavit na recepci resortu v otevírací době od 8:00 do 19:00 hodin. Platba je možná platební kartou nebo v hotovosti. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Snídaně není zahrnuta v ceně pronájmu, ale lze si vybrat z nabídky snídaňových balíčků nebo denní nabídky restaurace.

Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/aktivity/hausboaty-ypsilon-golf-liberec