Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Děti i letos v předvánočním čase potěší Strom přání na nádvoří liberecké radnice

29. 11. 2022 | 14:32

Oblíbený Strom přání, který s výjimkou loňské přestávky letos už pošestnácté ozdobí svými přáníčky děti všech věkových kategorií, bude letos v předvánočním čase opět přístupný široké veřejnosti na nádvoří liberecké radnice.

strom přání 20221128 093310-kopie
Foto: LB

Každé z dětí, které se ke stromku vypraví, dostane příležitost tam zanechat na lístečku ručně napsané tajné přání, které se jim pak může vyplnit. „Ze všech lístků, které děti pod stromek na nádvoří doručí, vylosuje vedení města přibližně dvacet pět šťastlivců, kterým pak na začátku příštího roku splníme jejich přání a pozveme je i na návštěvu radnice,“ říká primátor Liberce Jaroslav Zámečník. 

Nádvoří se Stromem přání bude veřejnosti volně přístupné od 28. listopadu. Poslední příležitost zanechat na místě své přáníčko budou mít děti 23. prosince. Přístup do vnitrobloku radnice bude možný každý všední den vždy od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 hodin, ale také o sobotách, kdy bude vstup možný v čase od 8.00 do 14.00 hodin. V neděli je objekt radnice uzavřen.

Lístečky, na které děti můžou přímo na místě napsat svá tajná vánoční přání, jsou připraveny v košíku přímo u stromku. Stejně tak  si je ale můžou přinést s sebou. Kromě přání nezapomeňte na lístek uvést i svůj kontakt.

LB/Jan Král